KONTAKT OSS

Bjørndal Vedlikehold – Vi får brikkene på plass

Administrasjon

Erik Bjørndal

Daglig leder 
951 40 553
erik@bjorndalvedlikehold.no

Joakim Gitlestad

Prosjektleder
913 92 197
joakim@bjorndalvedlikehold.no

Mariann Y. Bjørndal

Administrasjon
3839 4560
mariann@bjorndalvedlikehold.no

Margrete Y. Bjørndal

Administrasjon
3839 4560
margrete@bjorndalvedlikehold.no

Håndverker

Christian D. Bjørndal
Byggeleder
951 40 552
christian@bjorndalvedlikhold.no

Andreas Strand
Byggeleder
415 55 954
andreas@bjorndalvedlikehold.no

Karl Solfjeld
Byggeleder
418 06 646
karl@bjorndalvedlikehold.no

Steven Fromreide
Byggeleder
476 72 471
steven@bjorndalvedlikehold.no

Arnt-Petter Andreassen
Service
arntpetter@bjorndalvedlikehold.no

Kevin Wood
Murer

Siegfried Paetzold
Tømrer

Kjell-Cato Jensen
Tømrer

Jarl Marius Abrahamsen
Tømrer

Bjørnar Skeibrok
Tømrer

Tor Steinar Østensen
Tømrer

Håkon Torkildsen
Tømrer

Kjetil André Nilsen
Tømrer

Charlie Hoveland
Tømrer

Tommy Byremo
Tømrer

Abdiqadir Hassan Abdi
Hjelpearbeider

Øyvind Mikal Ousdal Berghom
Lærling, mur

Bjørndal Vedlikehold
ordner alt!

Vi tar ansvar for prosjekter fra idestadiet og til bygget står klart, men kan også gå inn og gjøre deler av jobben, dersom kunden ønsker det. Vi får brikkene på plass!